Kapcsolatfelvétel

Ha további kérdései vannak egyesületünkkel kapcsolatban, kérjük, tájékozódjon az alábbi címen:
 

Magyar Iparjogvédelmi és Szerzői Jogi Egyesület Titkársága

Székhely, postacím:
1061 Budapest, Dalszínház u. 10.

Telefon, telefax (és üzenetrögzítő):
+36 1 353-1661

E-mail:
racsek.zsoka@mie.org.hu
mie@t-online.hu

 


T I S Z T S É G V I S E L Ő K
2014 - 2018.

ELNÖKSÉG:

Nevek

E-mail címek

 

 

 

Elnök:

Dr. Szecskay András

andras.szecskay@szecskay.com

 

 

 

Ügyvezető elnök:

Dr. Pethő Árpád

petho@danubia.hu

 

 

 

Szabadalmi alelnök:

Ravadits Imre

ravadits.imre@egis.hu

 

 

 

Szerzői jogi alelnök:

Dr. Tomori Pál

tomori.pal@eji.hu

 

 

 

Védjegy, versenyjogi és

Dr. Sasvári Gabriella

sasvari@sbgk.hu

formatervezési alelnök:

 

 

 

 

 

Az Elnökség további tagjai:

Dr. Bacher Gusztáv

gusztav.bacher@szecskay.com

 

Dr. Faludi Gábor

gabor.faludi@szecskay.com

 

Dr. Köteles Zoltán

koteles@sbgk.hu

 

Dr. Stadler Johanna

johanna.stadler@hipo.gov.hu

 

Dr. Sóvári Miklós

sov@danubia.hu

 

Dr. Szamosi Katalin

szamosi@sbgk.hu

 

 

 

Ellenőrző Bizottság

Dr. Karsay Enikő (elnök)

karsay@sbgk.hu

 

Hainné dr. Horányi Ilona (tag)

hain.horanyi@gmail.com

 

Dr. László Áron (tag)

aron.laszlo@oppenheimlegal.com

 

 

 

Tagsági ügyek bizottsága

Dr. Mikófalvi Gábor (elnök)

gmikofalvi@t-online.hu

 

Dr. Kelemen Kinga (tag)

kinga.kelemen@kpli.hu

 

Dr. Lukácsi Péter (tag)

lukacsi@sbgk.hu

 

Dr. Jalsovszky Györgyné (tag)

jalsolaw@t-online.hu

 

Dr. Svingor Ádám (tag)

svingor@danubia.hu